En Kısa Zamanda İLK Bu adreste Full HD olarak Sizlerle Takipte Kalın !!!
  Beğen
0
0

Ver Kaç Filmi Full Hd izle

 Editörün Önerisi
Ver Kaç Filmi Full Hd izle
PUAN : 6.2
Ver Kaç Filmi Full Hd izle 6.2 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 6.2
Yerli
720P

 1672İZLENME

 0FAVORİ

Yine muhteşem komik sahnelerle sizin bütün stresinizi alıp götürecek bir eser olan Ver Kaç Yerli Filmi siz değerli meltingdots.net takipçileri için hazır. Her zaman olduğu gibi sizlere yine sürekli güncel olarak Hd kalitede eserler sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul'un köklü amatör kulüplerinden olan Kadırgaspor, mahallelinin destek ve fedakarlıklarıyla ayakta durmaya çalışsa da çok zor durumdadır. Burada birlikte büyümüş, yıllardır her şeylerini paylaşmış Sedat (Kenan Ece) ve Fikret (Bülent Çolak) da takıma gönül vermiş iki arkadaştır. Takımın makus talihini yenmesine büyük faydası olacağına inandıkları Hakan adlı bir futbolcuyu transfer etmeye niyetlendiklerinde, mahallenin eskilerinden Tevfik Bey antika arabasını transfer ücreti için satmayı kabul eder. Buna güvenen Sedat, transfer döneminin kapanmasından önce işi bitirebilmeleri için sevdiği kız Nazlı'nın (Aslıhan Güner) abisi Reşat'tan senet karşılığı borç alır. Ancak bir gün arabanın çalınması, Sedat'ı çok zor duruma düşürecektir.

Ver Kaç Filmi için yorum yazmayı unutmayın. Yapacağınız küçük bir yorum ile size nasıl daha yararlı hizmet vermemiz gerektiğini yada doğru yolda olduğumuzu bize açıklar. Yorumunuzu bu sebeble esirgemeyin lütfen. meltingdots.net iyi Seyirler Diler

 Orjinal Adı:

Ver Kaç

Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
  BENZER FİLMLER